Lelo Luna – kulki gejszy w innowacyjnym wydaniu

2016-03-14

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że Lelo Luna to innowacyjne wydanie kulek gejszy. W rzeczy samej jest w tym stwierdzeniu sporo racji, chcąc zobrazować powyższą tezę, warto bliżej przyjrzeć się funkcjonowaniu tego typu gadżetu.

Ogólnie wiadomo, że Lelo Luna to kulki dostępne w dwóch rozmiarach – standardowym (3,6 cm) oraz mini (2,9 cm). Wybór konkretnej alternatywy w rzeczy samej jest kwestią indywidualną, nie mniej jednak należy podkreślić, że wybór powinien być dostosowany przede wszystkim do indywidualnych możliwości i potrzeb kobiety.

Gadżet ten bardzo często jest stosowany przez kobiety, które wcześniej korzystały z klasycznych kulek gejszy. W tej sytuacji optymalnym rozwiązaniem jest standardowa wielkość Lelo Luna – alternatywa ta zapewni optymalne przeżycia i doznania erotyczne.

Warto dodać, że w każdym opakowaniu znajdują się dwa zestawy kulek – lżejsze i cięższe. Zaleca się rozpoczynanie zabawy od lżejszej wersji Lelo Luna, choć są kobiety, które doskonale radzą sobie z większymi, a tym samym cięższymi kulkami.

Gadżet ten można wykorzystać jako rozwiązanie, które zapewni optymalną ilość doznań erotycznych, jest to doskonała alternatywa dla kobiet preferujących masturbację, jak również oryginalny element gry wstępnej.